MójDroid.pl

Akazoo – aplikacja na miarę Spotify?

2014-09-01
|
Artykuł sponsorowany
|
starsstarsstarsstarsno stars


Słuchanie muzyki dla wielu z nas stało się nie od łącznym elementem każdego dnia. Muzyka rozbrzmiewa wszędzie w autobusie, w szkole, w galeriach handlowych, w rynku, z głośników naszych telefonów. Uczy, rozwija, kształtuje osobowość i charakter oraz poprawia nastrój gdy już nic nie jest w stanie spowodować uśmiechu na naszej twarzy. Naukowcy od bardzo wielu lat badają i udowadniają dobroczynny wpływ muzyki na nasz organizm.

Czym jest Akazoo?

Z miłości do słuchania muzyki z telefonu narodziło się akazoo - aplikacja i portal, który posiada ponad 20 milionów utworów muzycznych różnych wykonawców i gatunków z całego świata. wyszukiwanie jest bardzo proste wystarczy w polu wyszukiwarki wpisać interesujące Cię zagadnienie, aby móc rozkoszować się Twoją ulubioną muzyką bez żadnych przerw reklamowych. Aplikacja pozwala również na wyszukiwanie znajomych , trend- setterów, krytyków, artystów aby umożliwić Ci podglądanie ich utworów muzycznych, których słuchają. Dzięki portalowi możesz również tworzyć swoje playlisty, dodawać je do kolekcji i dzielić się z najbliższymi na portalach społecznościowych między innymi na Facebooku lub Twitterze. Istnieje również możliwość synchronizacji, dzięki temu zabiegowi będziesz mógł bez przeszkód słuchać ulubionej muzyki bez konieczności łączenia się z internetem.

Korzystając z oferty Pakiet MP3 możesz pobrać do 10 plików w ciągu miesiąca i słuchać bez żadnych ograniczeń. Aplikacja nie zawiera dużo miejsca na telefonie więc, jej praca nie ogranicza Twojego smartfona. Działa na każdym urządzeniu mobilnym dzięki temu możesz mieć dostęp do muzyki gdziekolwiek jesteś. Istnieje bardzo wiele aplikacji muzycznych jednak tylko nasza jest czymś więcej niż zwykłą aplikacją. To Twój osobisty komunikator muzyczny ze światem.

Jakie korzyśći daje Akazoo?

Muzyka bardzo często przywołuje wspomnienia i wywołuje określone myśli. Od dziś słuchanie muzyki z naszą aplikacją stanie się ulubioną częścią dnia każdego użytkownika i będzie przywoływać wyłącznie cudowne wspomnienia. Rozkoszuj się swoimi ulubionymi utworami w najlepszej jakości w każdej części świata. Będziemy dumni wiedząc, że dzięki nam i naszej aplikacji Twój dzień będzie wyglądał zdecydowanie lepiej.