MójDroid.pl

Moja Gazetka, czyli sprytne (i bezpłatne) promocje w telefonie

2017-07-04
|
Roger s
|


Kto chociaż raz nie "błądził" po sklepach internetowych w poszukiwaniu oferty, która zwyczajnie nas zaciekawi, niech podniesie rękę. Nikt? A nawet jeśli wśród Was znaleźli się tacy, którzy do sklepów internetowych i stacjonarnych udają się tylko w konkretnym celu, to z pewnością zarówno jednych, jak i drugich ucieszy fakt, że z łatwością mogą obniżyć koszty swoich codziennych zakupów. Szybko, prosto i co najważniejsze... totalnie za darmo. A potrzebny będzie Wam do tego tylko telefon z Androidem.
 

"Apka" inna niż wszystkie — czyli dlaczego warto korzystać z Moja Gazetka?

Moja Gazetka to popularna wśród użytkowników Androida aplikacja z promocjami, na której "liczniku" znajduje się aż pół miliona pobrań (jest dostępna też w App Store). Według statystyk Google większość ściągających ją właścicieli smartfonów działających na systemie Android korzysta z niej z powodzeniem i zadowoleniem. Średnia ocen wynosi 4.6/5, co w porównaniu do innych aplikacji tego typu jest wynikiem naprawdę bardzo dobrym.

Za pośrednictwem Moja Gazetka mamy dostęp do gazetek sklepowych, aktualnych rabatów, informacji o wyprzedażach, a także unikalnych kodów uprawniających nas — po okazaniu sprzedawcy — do jeszcze większych zniżek. W ramach aplikacji znajdziemy ponad 80 sklepów znanych i lubianych przez polskich konsumentów. Wśród nich znajdują się zarówno najpopularniejsze markety spożywcze, budowlane, jak i drogerie, apteki, sklepy meblowe oraz restauracje. Moja Gazetka powiadomi nas również o aktualnych promocjach w sklepach odzieżowych i sportowych. Nie zabraknie w niej ofert także dla fanów motoryzacji. A liczba sklepów, które udostępniają informacje na temat aktualnych promocji w aplikacji, ciągle rośnie...

 

Prostota obsługi i schludny design

Przeglądanie tak wielu ofert jednocześnie mogłoby być kłopotliwe. Dlatego twórcy aplikacji pomyśleli o tym, aby poszczególne oferty pogrupować w ramach zakładek i kategorii. Mamy również możliwość dostosowania aplikacji do siebie. Sklepy, których oferty przeglądamy najczęściej, warto dodać do ulubionych. Dzięki temu będą one znajdować się w zakładce o nazwie "Ulubione", a nam znacznie łatwiej będzie odnaleźć promocje, które nas interesują.

Oprócz wymienionej już zakładki "Ulubione", mamy do dyspozycji również 3 inne:

  • "Najnowsze" - gdzie naturalnie znajdziemy wszystkie najnowsze promocje, gazetki i wyprzedaże,

  • "Sklepy" - gdzie możemy przeglądać wszystkie oferty konkretnego sklepu (po kliknięciu jego ikony),

  • oraz "Kategorie" - dzięki której łatwiej będziemy mogli porównywać ofert podobnych sklepów.

Schludnie posegregowane gazetki, to jeden z głównych atutów aplikacji. Nie brakuje w niej również możliwości przeglądania i filtrowania ofert, co znacząco ułatwia i przyspiesza odnalezienie takich, na których zależy nam najbardziej.

 

Żegnaj "makulaturo". Witaj cyfrowa Moja Gazetko!

Wraz z instalacją Mojej Gazetki możemy pożegnać się ze stertami "makulatury", którą niczym spamem do skrzynki mailowej, raczyły nas nasze ulubione (i nie) sklepy. Dzięki aplikacji samodzielnie wybieramy gazetki, które nas interesują i to te możemy swobodnie przeglądać przy pomocy jedynie przeciągnięcia palcem po ekranie. Poszczególne strony możemy powiększać za pomocą multi-toucha, a interesujące nas gazetki zapisywać, aby później bez problemu przeglądać je również offline. Moja Gazetka to narzędzie, które może znacznie ułatwić codzienne zakupy. Dlatego koniecznie wypróbujcie ją na swoich telefonach i dajcie nam znać, jak spisuje się u Was!