MójDroid.pl

Reckless Racing (8zł)

2010-10-24
|
Damian P.

Jeżeli nie spodobała wam się poprzednia gra, lub szukacie kolejnego ciekawego tytułu to mam coś dla was. Są to wyścigi, ale jeżeli mamy przypasować tą grę do jakiejś kategorii, to będą to z pewnością gry zręcznościowe. O ile na pierwszym poziomie gra się łatwo, to na kolejnych jest coraz trudniej - a to nie jedyny atut Reckless Racing!

Wyścigi odbywają się na różnych terenach. Często jednak są to tereny piaszczyste i góry. Na każdej z map, grafika wygląda fenomenalnie! Co więcej, wiele elementów da się przejechać, rozwalić, zmiażdżyć a wypadnięcie z toru to nic trudnego. Co więcej - jeżeli jedziemy w górach, to możemy wpaść w przepaść :D Wygląda fenomenalnie. Dostępnych jest też kilka klas pojazdów i każda z nich charakteryzuje się czymś innym.

Kolejna ważna rzecz, o któej muszę napisać - sterowanie. Mamy do wyboru kilka opcji - od wirtualnych klawiszy na wyświetlaczu, poprzez wirtualną kierownicę poprzez sterowanie akcelerometrem. Jak kto woli - mi na oryginalnym, dotykowym sterowaniu grało się najlepiej :) Podsumowanie:

  • Ocena: 6/6
  • Plusy: Grafika, poziom przeciwników, grywalność, tryb multiplayer, klasy, wiele interaktywnych elementów
  • Minusy: Tylko wersja płatna
Waga: 2,8 MB, market link: market://search?q=pname:com.polarbit.RecklessRacing