MójDroid.pl

Smooth Calendar

2010-11-02
|
Damian P.

Skoro już piszę o kalendarzu, to chciałbym wam polecić bardzo prosty widget wyświetlający oczywiście wydarzenia. Przypomina on bardzo ten z HTC Sense, tyle że posiada zdecydowanie więcej ustawień - zarówno wyglądu (co widać na screenie niżej, mniejszy widget nad dockiem) jak i wyświetlanych danych. Używam go od mojego pierwszego androida, czyli... długo i nigdy mnie nie zawiódł.

Pozwala on na wyświetlenie od 1 do 3 wydarzeń na raz. Zajmuje przy tym bardzo mało miejsca, bo jest szerokim widgetem. Jego powierzchnia to pole 4x1 ikonek androida :) Prawdziwą potęgę kryje jednak w ustawieniach. A jest ich sporo. Od wyświetlanych kalendarzy, poprzez wybór aplikacji kalendarza, wyświetlanie specyficznych danych wg. np dni po kolor tekstu czy wyróżnień dzisiejszych. Jest ich wiele wiele więcej i zapewniam że każdy go dostosuje do własnych potrzeb. Co ważniejsze - nie posiada reklam i jest całkowicie darmowy! Podsumowanie:
  • Ocena: 6/6
  • Plusy: Mnogość ustawień i konfiguracji, skalowalny w LauncherPro, wyświetla sporo danych przy małej ilości zajmowanego miejsca, darmowy, brak reklam
  • Minusy: -
Waga: 140 kB, market link: market://search?q=smooth calendar