MójDroid.pl

[MojDroid.pl] Wiadomość dla "Fejsbukowiczów" (przestroga, prośba)

2011-02-20
|
Damian P.

Witajcie. Jak wiecie, ta stronka jest odzwierciedleniem tego, czego nauczyłem się [głównie] na PDAClub.pl. Swoją wiedzę staram się pogłębiać, co widzicie po codziennych aktualizacjach w formie postów. Wszystkie z nich są mojego autorstwa (!). Ale niestety... Nie wszyscy z was to doceniają. Co gorsze, wielu z was niema pojęcia, że dzieje się źle (dla mojej osoby, a więc i bloga). O co chodzi?! Jakiś czas temu zauważyłem, że moje wpisy są notorycznie kradzione i publikowane całkowicie bez mojej zgody. Dlatego, zwróciłem się do odpowiednich firm, aby sprawę tą ukrócić (działania już rozpoczęte). Ale to nie wszystko, co mogę zrobić. Potrzebni jesteście jeszcze wy - moi fani - więc mam do was OGROMNĄ prośbę!

Mianowicie, prosiłbym wszystkich was, którzy używają Facebooka aby ze swoich zainteresowań usunęli stronę androidapps. Po prostu: Ten pan kradnie mi wpisy, co mi się bardzo nie podoba. Oto dowody (jest tego więcej):
Gun Bros: Oryginał - kopia Battlezone 3D: Oryginał - kopia Photoshop Express: Oryginał - kopia Miren Browser: Oryginał - kopia
Zwracałem się do autora, ale to zwykły burak. Usuwa wszystko co do niego piszę. Podaję jeszcze raz stronę na facebooku http://www.facebook.com/androidappspl <- usuńcie złodzieja, pomóżcie mi w rozwoju. A skoro ktoś kopiuje mi wpisy i podpisuje jako swoje, to po co ja mam tworzyć coś na darmo (zmarnowanie)? Nie ma to sensu. Proszę was o wparcie. Pozdrawiam, admin.