MójDroid.pl

aPORKalypse (darmowa lub płatna 11zł)

2011-02-23
|
Damian P.

Mamy tutaj świnko-problem! A raczej całą apokalipsę... Tak, tak - wiem. Gierek z tematem świnek nie jest zbyt wiele, więc spotkanie się z tytułem takim jak ten, może być co najmniej dziwne, szokujące, niespodziewane, <wstaw tutaj swoje określenie> . Ale kogo to obchodzi! Przecież do "Angry Birds" podchodziliście z podobnym dystansem, a powstała z tego niezła gra. Dlaczego więc nie pobrać gry takiej jak ta? Zabawy jest sporo a humoru - jeszcze więcej! Oczywiście w Polskiej wersji!

Gra jest tak dobra, że jestem wręcz zmuszony do "zasypywania" ją "ochami" i "achami". Co prawda nie powinno mnie to dziwić, bo "aPORKalypse" została wydana przez studio HandyGames, które dobre gry tworzy od zawsze. Zespół ten wydał m.in. "Guns'n'Glory" oraz "Townsmen'a".Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik: od strony aplikacji, przez opis aż po samą grę - która jak mówiłem - jest bardzo dobra!

Gra zawiera wszystko to, co powinna posiadać. Nawigacja jest prosta i przyjemna, grafika ładna i czysta a fabuła - nawet wciągająca. O co dokładnie chodzi tej w grze? Hm... O zbieranie pieniążków i oczywiście o ratowanie świata. Konflikt ma rozgrywać się między stronami dobra i zła - świnio-aniołka i świnio-diabła. Ten drugi chytrze chce przejąć nad nim władzę, przywołując swoje służby. Te znowu chcą nas pozbawić jakże cennych monet. Aby uratować świat, musimy odnaleźć 4 świnki. Mają one posiadać wielką moc, która pozwoli na unicestwienie zła. Jeżeli miałbym dopatrywać się minusów, to dostrzegłbym tylko jeden. Jaki? Reklamę. Jest tylko jedna, ale umieszczona w takim miejscu, że prędzej czy później w nią klikniemy. Pojawia się dokładnie tam, gdzie sterujemy świnką w kierunku "dół". Trudno... Ale w końcu od czegoś jest płatna wersja. Podsumowanie (wersja darmowa):
  • Ocena: -6/6
  • Plusy: Ładna grafika, dobra fabuła, spolszczona w 100%
  • Minusy: Reklama w bardzo złym miejscu
QR: [qrcodetag/]
lol f
Waga: 13 MB