MójDroid.pl

Guerrilla Bob (9zł)

2011-03-18
|
Damian P.

Ostatnio zauważyłem, że coraz mniej tytułów z iPhone'a trafia na Androida. Oczywiście, wiąże się to z coraz większą popularyzacją systemu Google'a. Dużą rolę odgrywają też same smartfony - to Android obecnie posiada najmocniejsze "zabawki", a same dochody z gier można porównać do iPhonowego odpowiednika. Android Market daje też twórcom wolną rękę w tworzeniu gier i aplikacji - brak tutaj (głupich) ograniczeń, takich jak w AppStore. Pomimo tego, iOS nadal jest dobrym najlepszym miejscem dla fanów małych gierek - takich jak np. Guerilla Bob, które od dziś pobierzemy również Androida.

"Guerilla Bob" po raz pierwszy spotkałem właśnie na iOS. Wtedy ta ta gra mnie zachwyciła. Prosta fabuła, ładna grafika i płynność - same plusy. Obecnie, podobnie jest z wersją na Androida, tyle że do tych zalet dochodzą kolejne: tryb multiplayer oraz osiągnięcia. O co chodzi w samej grze? O zabijanie! Ale takie z humorem. Naszym bohaterem, podobnie jak w Gun Bros, jest fan filmu "Rambo". W swoim arsenale posiada wiele sztuk broni, które jakimś cudem, mieści pod pachą/ręką/paskiem. Aby "wygrać", należy przejść jak najdalej w głąb wielkich miast. Nie jest to łatwe, bo na każdym kroku czekają na nas przeciwnicy - również uzbrojeni po zęby.

Sama fabuła gry brzmi trochę inaczej. Tytułowy bohater to były żołnierz, który znalazł się z złym miejscu, w złym czasie. Za sprawą swojego brata, został wciągnięty w niezłe bagno. Od tego czasu, paląc cygaro, poszukuje zemsty na swoich oprawcach. W tym celu, przemierza kolejne miasta,aby spotkać kolejnych bossów - również posądzających go o zdradę. Ogólnie cała gra (pod względem fabuły) jest zagmatwana jak "Moda na sukces". Wracając do właściwego opisu gry - przechodząc kolejne poziomy, zdobywamy nowe bronie. Na swojej drodze spotkamy m.in. Machinegun'a, bomby, koktajle Mołotowa czy miotacz płomieni. Razem oznacza to tylko jedno - niezłą rozróbę oraz dobrą zabawę! Podsumowanie:
  • Ocena: 5/6
  • Plusy: Grafika, tryb multiplayer, osiągnięcia
  • Minusy: To już stara gra...
QR: [qrcodetag/]
lol
f
Waga: 26 MB