MójDroid.pl

Masz Galaxy Tab'a 1? Spodziewaj się wkrótce Honeycomba

2011-03-24
|
Damian P.

Pierwsza wersja Galaxy Tab'a nie została gorąco przyjęta na rynku. Przez wielu, model ten już na starcie został przekreślony jako tablet. A szkoda, bo tak naprawdę jest to bardzo fajne (i wydajne) urządzenie. 7 cali to całkiem sporo, jak na urządzenie o takich wymiarach. Dodatkowym atutem jest dosyć niska cena, na ten czas. Jednak nikogo to nie interesuje - głównym zarzutem wobec pierwszego androidowego tabletu było brak przystosowania do dużego wyświetlacza, co odpycha potencjalnych nabywców. Dopiero wersja 3.0 pozwala poczuć prawdziwe "tablet-experience". Nic więc dziwnego, że trwają prace właśnie nad portem Honeycomba dla Galaxy Tab'a.

Wątek na XDA-Developers jest bardzo często aktualizowany. Praktycznie codziennie autor informuje użytkowników o postępach - te ważniejsze etapy [w portowaniu], wymienione są na pierwszej stronie. To właśnie na niej możemy zobaczyć pierwsze zdjęcia działającego Honeycomba na Tabie:

Wygląda nieźle. Niestety, autor opublikował tylko kilka zdjęć. Bez filmów nie zobaczymy jak sprawuje się Android 3.0 na Samsungu. Warto jednak dodać ten temat do ulubionych, bo kto wie - może już juto pojawi się pierwsza beta?