MójDroid.pl

Brain Cube HD (darmowa lub płatna 6zł)

2011-04-07
|
Damian P.

"Gierki Flashowe" mają swój urok - są banalnie proste, zazwyczaj ładne oraz oczywiście bardzo grywalne. Nic dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością - również na Androidzie, za pośrednictwem np. Kongregate Arcade. I to właśnie z tego języka wędruje do nas coraz więcej dobrych tytułów, a "Brain Cube HD" to tylko potwierdzenie tej reguły.

"Brain Cube HD" jest to typowa gra logiczna, w której musimy... Przenieść klocek w odpowiednie miejsce. Tia... Ciekawe, co? I to jak! Gra jest dosyć trudna - nasz bohater, czyli klocek, nie należy do najbardziej "giętkich" przez co zmuszeni jesteśmy do ciągłego myślenia. Czasami musimy wracać aż na sam początek mapki aby dobrze go obrócić. A tych "mapek" jest całkiem sporo!

Dla mnie zaletą jest również istnienie wersji dla tabletów - co prawda taka wersja kosztuje obecnie 2x więcej niż edycja dla telefonów, ale za to nie jestem zmuszony to patrzenia w małe, niewyraźne obiekty. Kolejną zaletą jest wsparcie dla systemu Feint - dzięki niemu z łatwością zapiszemy swoje wyniki, porównamy z innymi graczami a na końcu - nawet wyzwiemy na walkę! Cud! Podsumowanie:
  • Ocena: 5/6
  • Plusy: Ładna, naprawdę wciągająca - wymaga myślenia, jest trudna; istnieje wersja dla tabletów
  • Minusy: Płatna, a wersja dla tabletów - kosztuje aż 2x więcej!
QR: [qrcodetag/]
lol
f
Waga: 12 MB