MójDroid.pl

Paradise Island

2011-04-16
|
Damian P.

SIMcity... Pamięta ktoś z was tą grę? Kiedyś należała do grona moich ulubionych, ale po pewnym czasie zamiast ulepszeń widziałem same niepotrzebne dodatki. Całkiem jak w każdej serii NFSa... Ale mniejsza o to. O grze tej piszę tylko dlatego, że tytuł który dziś znalazłem w Android Market przypomina mi właśnie stare dobre SIMcity. Może to lekka przesada, ale "Paradise Island" naprawdę potrafi wciągnąć przez budowanie miast!

Podobnie jak w innych grach tego typu, tak i tutaj dostajemy do dyspozycji całą wysepkę. Mamy z niej zrobić prawdziwe centrum turystyczne, mając do dyspozycji (na początku) tylko jedną chatkę i kilka wzniesień. W "Paradise Island" jest to plaża, więc sami rozumiecie jak mają potoczyć się losy waszego biznesu?

Gra wygląda bardzo prosto - niczym SIMCity 2000. Nie jest to minus, a wręcz przeciwnie - spory plus. Gra dzięki temu działa szybko, co pozwala nam na wciągnięcie się w ten klimat morza. Jednak rozwoju nie było by bez atrakcji. Tych do dyspozycji w "Paradise Island" mamy całkiem sporo. Znajdziemy tam m.in. hotele, bary, estrady czy place zabaw. Możemy również zbudować całą infrastrukturę, zaczynając od prostego wiatraczka, który dostarczy nam elektryczności. Ogólnie - fajna zabawa na kilka godzin, może i dni! Trudno znaleźć w tej grze minusy - i nie sądzę tak tylko dlatego, że dobrze wspominam SIMCity. Po prostu - ta gra jest naprawdę dobra! Zresztą - spójrzcie na ocenę w Android Market. Całe 4 gwiazdki, nawet z haczykiem! Podsumowanie:
  • Ocena: 6/6
  • Plusy: Darmowa, ciekawa, wciągająca, ładna grafika, mikropłatności
  • Minusy: Brak
QR: [qrcodetag/]
lol
f
Waga: 23 MB