MójDroid.pl

Galaxy on Fire 2 THD, czyli dlaczego warto kupić Tegrę?

2011-06-17
|
Damian P.

Tegra 2 swoją premierę ma już dawno za sobą, ale pomimo tego, na rynku nadal panuje "moda" na narzekanie na ten układ . Zresztą, sam wyrażałem podobne opinie o tym układzie, gdzie sugerwana wydajność i użyteczność w codziennym życiu nie była widoczka. Jednak pomimo narzekań, nowa Tegra to jeden z najwydajniejszych układów obecnych dziś na rynku. A projekty takie jak "Galaxy on Fire 2" zdają się tą tezę potwierdzać! Nie mogę znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić mój zachwyt nad tą grą - produkcja FISHLABS poprostu zwala z nóg! Takiej jakości nigdy bym się nie spodziewał na urządzeniu, które wielkością przypomina paczkę kart. Każdy element w grze, od menu do statków, jest najwyższej jakości - i to poprostu widać!

Płynność, co ważne, również jest tutaj obecna. Podczas pościgów czy starć w przestrzeni nie musimy się martwić o nagłe zwolnienia czy przycięcia. Nie wiem jak jest to możliwe, ale Tegra sprawdza się tutaj w 100%! Co więcej, sam Android 3.0 świetnie sobie radzi z takim obciążeniem - wszystkie procesy, które mam uruchomione w tle, działają bez zająknięcia. Świetnie!

I ogólnie nie mógłbym się przyczepić do tej gry, gdyby nie jeden szczegół... Cena. W android markecie znajdziemy dwie wersje tej gry - jedna darmowa, druga płatna. Jak pewnie się domyślacie, pierwsza wersja to wersja demo, poczas gdy druga jest pełną wersją gry. Ile może kosztować taka gra? 5zł? 10? Nie... Całe 31...