MójDroid.pl

Beautiful Widgets za darmo. Bierz, póki można! [Aplikacja dnia]

2011-09-23
|
Damian P.

"Piękne widżety" swoją chwilę sławy mają już za sobą. Gdy po raz pierwszy pojawiły się w Markecie, od razu wywołały spore zainteresowanie. I trudno było się temu nie dziwić - dodatki były ładne, bo były idealną kopią rozwiązań z autorskiej nakładki HTC. Firma ta jednak zareagowała, po czym o BW ucichło. Widgety się zmieniły, ale nadal są bardzo ładne! I drogie. W Markecie nie znajdziecie darmowej wersji, więc oferta taka jak ta może wam się bardzo spodobać!

Paczkę widgetów (tak, paczkę!) możecie pobrać za darmo tylko dzisiaj w ofercie dnia na portalu GetJar. Nie znacie stronki? Nie ma się czego bać! Już wcześniej przecież organizowała ona podobne promocje, na przykład z Slice IT. Z tego co wiem, na stronie nie trzeba nawet się rejestrować - wystarczy wpisać adres m.getjar.com na waszym telefonie oraz podać odpowiedni kod w formularzu: tu 231883. 

Myślę, że jest to naprawdę ciekawa propozycja, szczególnie dla tych, którzy lubią takie ładne dodatki. A raczej 12 dodatków, bo tyle właśnie znajduje się w paczce Beautiful Widgets. Korzystajcie więc, póki można.