MójDroid.pl

Trochę Androida w Windowsie - ciekawy motyw / theme

2011-10-02
|
Damian P.

Znudził wam się standardowy wygląd waszego Windowsa? Z pewnością nie należy on do najbardziej konfigurowalnych i jeżeli chcemy go zmienić na coś kompletnie innego, to jesteśmy zmuszeni do instalowania różnych alternatyw. Jedną z takich alternatyw jest ten Androidowy motyw, który wnosi do naszego Windowsa nieco zielonych elementów z ostatnich wersji.

Zanim rozpocznę - motyw / theme jest przeznaczony jedynie dla ostatnich wersji systemu od Microsoftu, tj dla siódemki i Windowsa Server 2008

Sam wygląd to tak naprawdę prosta instalka, która zmienia wszystko za nas. Po wszystkim potrzebny jest tylko restart komputera. Nie jest to pakiet modyfikacji, więc nie "zamuli" on waszego peceta. Całość da się bardzo szybko usunąć, bo wystarczy jedynie usunięcie motywu z panelu "Personalizacja". 

Co zostaje zmienione? Wiele rzeczy. Zaczynając od paska, przez suwaki aż po ikonki i okienka. Całość w czarno-zielonej tonacji, całkiem jak w Androidzie Gingerbread. Dodatkowo możemy doinstalować dobrany kolorystycznie dock, obrazek startowy z animacją, ikony na pulpit czy inne małe rzeczy, jak wygląd "startu".

Komplet modyfikacji znajdziecie tutaj - zarówno dla 32 jak i 64 bitów.