MójDroid.pl

Baza Androidów - znajdź robocika dla siebie

2011-11-26
|
Damian P.

Bardzo dawno temu, bo 297 dni temu, powiedziałem wam po raz pierwszy o moim nowym pomyśle - portalu, w którym wszystkie informacje o Androidzie znalazły by się w jednym miejscu. Pomysł na z pozoru prosty, bo miał zawierać poszczególne modele wraz z opiniami i polecanymi modyfikacjami. Jednak z czasem pomysł przerodził się w coś większego i tak powstało miejsce, które dziś wam prezentuję - oto Baza Androidów mojdroid.pl!

Na początek słów gorących kilka

Zanim wymienię największe zalety portalu, chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyłożyli się do rozwoju tego projektu. Chodzi mi tutaj o każdą osobę, która dodała coś od siebie - znalezienie błędu czy podpowiedź co do funkcjonalności całego serwisu nie są rzeczami łatwymi do zrealizowania przez jedną osobę, tym bardziej przy tak dużym pomyśle jakim z pewnością jest baza Androidów. Wielkie dzięki! Na dodatek są jeszcze osoby, które zasługują na szczególne wyróżnienie. Mówię tu o Szymonie Woyke, Jackowi Szczepańskiemu, Mateuszowi (donmateok) czy o Sewerynie Oleszczyku. Ci panowie pomogli mi najbardziej, bo codziennie słuchali moich pytań i żalów, co do niedziałania niektórych elementów. Bardzo duże dzięki panowie za... wszystko! :-)  

Baza Androidów - co to i po co to

Chciałem stworzyć miejsce, które było by pomocne dla każdego użytkownika Androida -  i tak dla starych wyjadaczy stworzyłem artykuły oraz pola z modyfikacjami (ROMy, tutoriale, artykuły na głównej), dla tych nieco młodszych dział "początkujący" a dla przyszłych - wybierarkę Androidów według własnych wymagań. Całość utrzymana w miłym dla oka wyglądzie, który nie jest przeładowany reklamami. Apropo - dodałem tylko widżety AdTaily, chętni mogą wykupić boks za kilka groszy. Ale to tak na marginesie :-) Oprócz w/w funkcjonalności, w bazie Androidów znajdziecie też specyfikacje, kody na blogi/aukcje, rankingi producentów, oceny wraz z komentarzami, aktualizacje oprogramowania czy porównywarkę. A to dopiero początek, bo planuję wprowadzać stopniowo kolejne opcje! Oczywiście, nadal każdy z was może coś dodać od siebie - wystarczy jedynie skorzystać z formularza kontaktowego. Nie przedłużając, zapraszam do korzystania. W końcu to od was zależy, czy to miejsce będzie hitem czy... nieważne ;-)