MójDroid.pl

Przedświąteczne promocje w Android Market - Google startuje z rewelacyjnymi obniżkami!

2011-12-06
|
Damian P.

Google rozpoczyna dziś swoje mikołajkowo-przedświąteczne szaleństwo w Android Markecie. W ciągu 10 najbliższych dni, na głównej stronie zielonego sklepu, zauważycie promocje i przeceny, które będą dotyczyć wielu popularnych pozycji. Jeżeli zainteresowała was skromna aktualizacja Gameloftu, to akcja Google powinna was zatrzymać na kilka dobrych dni. Tym bardziej, że każda przeceniona pozycja będzie kosztować w tych dniach tylko 33 grosze!

Nareszcie w naszym odpowiedniku AppStore coś się dzieje. Platforma z aplikacjami na iOS podobnych ofert ma zdecydowanie więcej, a jeżeli my chcemy doświadczyć czegoś podobnego, to musimy korzystać z zamienników w postaci Amazon AppStore. Niestety, alternatywa ta działa u nas bardzo słabo a rozszerzenie jej funkcjonalności na obecną chwilę nie wchodzi w grę.

Dlatego widząc taką przecenę aż się uśmiechnąłem. W dniu dzisiejszym, za marne 33 grosze, możemy nabyć naprawdę rewelacyjne tytuły, takie jak na przykład Minecraft, Asphalt 6 czy Fieldrunners HD. To praktycznie za darmo! Wystarczy, że posiadamy jedynie własną kartę kredytową z kilkoma złotymi na koncie i możemy już kupować przecenione hity. Uff.. Więc na co czekasz? Pobieraj aplikacje i gry za 10% ich wartości, promocja trwa przecież tylko kilka dni!