MójDroid.pl

GetJar również rozdaje prezenty na święta - ponad 100 aplikacji i gier dostępnych za darmo!

2011-12-21
|
Damian P.

Tegoroczne święta są naprawdę udane dla maniaków zakupów. Każda większa firma czy społeczność organizuje wyprzedaże, przez co za kilka groszy możemy kupić naprawdę dobre produkty. Jednak nasze Google rozrzutne nie jest i po kilku dniach promocji wszystko wraca do szarej rzeczywistości. Na szczęście dostępne są alternatywy dla Marketu przez co możemy liczyć na kolejne świetne oferty. Dziś do świątecznych akcji dołącza GetJar z swoim świetnym katalogiem, gdzie przez kilka dni będziemy mogli pobrać ponad 100 pozycji całkowicie za darmo!  

Aby dużo nie mówić - w tym miejscu znajdziecie specjalną podstronę, gdzie twórcy serwisu umieścili spis aplikacji, które objęte są promocją. Wygląd i sterowanie tego miejsca jest trochę dziwne, bo poruszamy się w prawo a nie jak zwykle w dół, ale da się przeżyć.

Spotykając pierwsze aplikacje zauważamy, że promocja jest naprawdę dobra! Z większych hitów, które powinien znać każdy z nas, możemy za darmo pobrać "Advanced Task Manager", "Age of Zombies", "Beautiful Widgets" czy "Farm Frenzy". A to tylko początek tej długiej listy! Wystarczy jedynie pobrać aplikację do obsługi tego sklepu i już możemy dołączać do szaleństwa proponowanego przez twórców. Aby pobrać wybraną aplikację wystarczy kliknąć na listę, na której jest przedstawiona. Wtedy zostaniemy przeniesieni z powrotem do sklepu, gdzie całkowicie za darmo będziemy mogli pobrać program.

Promocja jest naprawdę dobra i warto do niej dołączyć. Podaję więc jeszcze raz link, aby nikt z was go nie przegapił.