MójDroid.pl

Automapa dla Androida już w wersji Beta! Pierwsza wersja dostępna do pobrania za darmo!

2012-01-13
|
Damian P.

Windows Mobile był jednym z moich ulubionych systemów mobilnych. Pomimo wielu błędów, braku spójności czy dużej ilości nieprzemyślanych rozwiązań, WM nadal pozwalał nam na wiele. Był też najbardziej rozwiniętym systemem, więc spora liczba naprawdę dobrych programów dla użytkowników nie była czymś szokującym. Niestety wszystko to przestało się liczyć gdy powstał iOS i Android - częste aktualizacje, stabilność i odpowiednie przystosowanie do obsługi palcem zdecydowały o śmierci mobilnego Windowsa. Ostatnim sporym atutem tego systemu była świetna polska nawigacja, którą kojarzy prawdopodobnie każdy z was - mowa tutaj oczywiście o Automapie. Jednak i ten atut wkrótce zostanie odebrany staruszkowi od Microsoftu, ponieważ twórcy aplikacji ogłaszają rozpoczęcie Beta testów wersji dla Androida!

Twórcy nawigacji w notce prasowej, która ukazała się na ich stronie, nie zdradzają nam zbyt wielu szczegółów co do nadchodzącej pełnej wersji. Ale tak naprawdę nie jest to zbyt ważne - zdecydowanie bardziej interesujący jest fakt, że do ogłoszonych testów może dołączyć każdy! Tak, dobrze czytacie - możemy pobrać działającą nawigację na nasz system całkowicie za darmo, przy czym nie musimy bać się o kolejne koszta (bo mapy są zazwyczaj płatne). To świetna wiadomość, tym bardziej, że w naszym kraju nadal brakuje dobrych nawigacji. Więcej pisać nie trzeba. Twórcy dodają jeszcze od siebie kilka słów na zachętę. Posłuchajmy ich:
„AutoMapa dla platformy Android to jedna z najbardziej oczekiwanych aplikacji przez użytkowników urządzeń spod znaku zielonego robota. Mamy nadzieje, że dzięki tak szerokiemu programowi beta testów AutoMapa będzie też najlepiej dopasowaną aplikacją dla potrzeb jej użytkowników” – powiedział Janusz M. Kamiński, szef PR i Marketingu AutoMapy.
Oczywiście należy pamiętać, że jest to TYLKO WERSJA TESTOWA. Ale i tak warto pobrać :-)