MójDroid.pl

Asus rozdaje darmową poprawkę dla GPS w Transformerze Prime - zapisz się, jeżeli masz problemy ze swoim urządzeniem!

2012-04-17
|
Damian P.

Asus Transformer Prime to z pewnością jeden z najlepszych (o ile nie najlepszy!) tabletów z Androidem - to urządzenie posiada wszytko co powinno, łącznie z piękną obudową wykonaną z metalu, a nie plastiku jak u konkurencji. Niestety, konstrukcja taka niesie ze sobą znaczne problemy w użytkowaniu, o czym użytkownicy zdążyli się przekonać. Zamknięte w puszce podzespoły zaczynają sprawiać problemy, co świetnie widać na przykładzie modułu GPS, który nie może odpowiednio zlokalizować urządzenia. Dlatego producent wydaje poprawkę w postaci zewnętrznego dodatku, który pomaga wbudowanemu odbiornikowi. A od dziś możecie się zapisać po swój darmowy egzemplarz. 

Błędy zdarzają się każdemu. To nic specjalnego, ważne jest to aby je szybko poprawiać. Użytkownicy Transformera Prime z pewnością są zawiedzeni, ale z tego co podaje producent, nie każdy model posiada tą samą wadę. Ja osobiście nie spotkałem osoby, która narzekała by na jakość urządzenia.

Jeżeli jednak trafimy na wadliwy model, to za darmo możemy starać się o moduł, który rozwiąże wszystkie nasze problemy z tabletem. GPS Extension Kit, bo tak nazywa się dodatek, to nic innego jak moduł GPS zamknięty w osobnym pudełeczku, które podpinamy do tabletu. Nie wygląda to może zbyt dobrze, ale trzeba przyznać, że swoje zadanie spełnia w stu procentach. Oprócz tego to nadal lepsze wyjście, niż świecący z daleka bumper na boki urządzenia...

Specjalnie przygotowana strona Asusa wyjaśnia wszystkie zasady jakie musimy spełnić, aby otrzymać dodatkowy moduł. Całość wygląda bardzo prosto i z pewnością posiadaczom tabletu z Androidem nie sprawi najmniejszego problemu. Oczywiście dongle otrzymają tylko Ci, który zakupili Transformera.

Mi nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia w przyszłym użytkowaniu tabletu... :)