MójDroid.pl

Fruit Pirate Lite (3D)

2010-09-05
|
Damian P.

Fruit Pirate Lite, to kolejna gierka z iPhone'a, która jest warta polecenia. Od teraz jest i na androidzie. Zasady gry są bardzo proste - jesteśmy ninją a naszym zadaniem jest zrobienie surówki z owoców. Łączymy nasze zdolności i szatkujemy latające owoce na kawałeczki. Wersja na androida jest wersją lepszą odziwo. Jest ona wykonana w efektownej grafice 3D , gdzie na iphone była w 2D. Zachowuje ona jednak klikat ten z systemu Apple. Gra się przyjemnie bo zadanie jest proste. Tak przynajmniej się na początku wydaje, bo za prostym było by przecinanie samych owoców - w grze od czasu do czasu pojawiają sie bomby, których rzecz jasna nie możemy dotknąć. Jeżeli tka się stanie to przegrywamy, bo żyjemy tylko raz (choć można ocaleć, gdy gramy dłużej), co obrazuje serduszko w rogu.

Za bezbłędne przechodzenie kolejnych etapów otrzymujemy bonusy. Trudno je dostać, ale jeżeli przetniemy od 4 owoców w wzwyż to możemy liczyć na combo.

Oprócz graficznej (dobrej) strony jest i strona muzyki. W sumie to muzyki tutaj mało, prędzej same odgłosy i melodyjki. Nie jest źle, ba, tak ma być! Podsumowanie:
  • Ocena: 6/6
  • Plusy: Grafika, dźwięk, klimat
  • Minusy: Jakie minusy?
Darmowa, waga: 3 MB, Android 1.5+