MójDroid.pl

Let's Golf

2010-09-05
|
Damian P.

Zwykły golf w niezwykłej oprawie - tak w jednym zdaniu można opisać grę Gameloftu, a Ci znają się na rzeczy w robieniu gier 3D (m.in. Asphalt, NOVA). Gra z serii golf, jak każda inna polega na trafieniu w dołek piłeczką. Nic trudnego, ale jakże wciągającego :) I ta grafika...

Gameloft swoja karierę z grami 3D na dobre rozpoczął z iPhone, a tam jak wiemy gry są bardzo dobre. Tak jest i tu. W tej nieco bajkowej grafice rodem z xbox360 można się zakochać. Sterowanie też jest niezłe i przemyślane bo ściągnięte z platformy Steve Jobsa. Mamy wirtualnego DPada i to on służy nam za kierowanie postacią w grze. Zamach i piłka leci!

BTW: Leci i leci i... można ją sterować ;) . Chodzi tu o podkręcanie jej w locie.

Gra jest warta polecenia, gdyby .. można było ją kupić w Polsce. A nie można. W markecie też jej nie ma. Dostępna jest wyłącznie na stronie Gameloft:Android HD. Można oczywiście płacić przez PayPal czy MasterCard ale to rozwiązanie pośrednie. Jeżeli jednak ktoś się z was zdecyduje na grę, oto link -> http://www.gameloft.com/android-games/top/. Gra do kupienia za 5USD czyli 15 złotych. Warto? TAK.

Ważne cechy gry:

* 63 dołki w 4 różnych miejscach 3D: Plaża Fidżi, Góry w Ameryce, angielska wieś i szkockie lochy, * 4 postacie do wyboru, konfigurowalne do własnego stylu. Każdy gracz posiada unikalne zalety i wady, * sterowanie dostosowane do każdego gracza (od najłatwiejszego po tryb najbardziej zaawansowany).

Podsumowanie:
  • Ocena: 6/6
  • Plusy: Grafika, klimat, dźwięk. WSZYSTKO!
  • Minusy: -
5$. Pełna wersja, waga: 36MB. Android 2.0+