MójDroid.pl

Shoot U! (Lite)

2010-09-05
|
Damian P.

Shoot U! to gra o wyglądzie ręcznie-rysowanej. Ewidentnie widać, że wzorowana jest na iPhonowych gierkach, które to mają za zadanie wypełnić lukę w naszym dniu, na np. przerwach w szkole. Gra jest prosta, bo polega na zdobyciu gwiazdki przez naszego ludzika. Jak? Wystrzeliwując go z armaty... :)

Gra posiada bardzo prostą (i efektowną) grafikę. Jeżeli nasz ludzik dotknie czego cokolwiek innego niż gwiazdę, odbije się i zmieni kierunek.

W zdobyciu gwiazdy przeszkadzać nam będą przeróżne rzeczy. Będą to kamienie, kostki, mosty, spadki i różne inne różności. Samych poziomów jest 80. Jest to dużo, bo z każdym poziomem rzecz jasna rośnie trudność w zdobyciu celu.

Dodatkowo twórcy zadbali o elementy rywalizacji i humorystyczne. Mówiąc o tym pierwszym mam na myśli tablicę wyników/osiągnięć gdzie znajdują się najlepsi gracze. Natomiast elementem humorystycznym , hmm. Otóż możemy zamiast zwykłego ludzika , postawić swoich znajomych! Brzmi to dziwnie , lecz sprawa jest prosta. Wybieramy z karty SD plik ze zdjęciem a gra przerobi mu głowę tak, aby pasowała do realiów :D

Gra posiada wersję lite i to tą znajdziecie w QRcode. Płatna kosztuje 2 dolary.

Podsumowanie:

  • Ocena: 5/6
  • Plusy: Grafika, fizyka, możliwość instalowania na SD (2.2), Dodawanie fotek znajomych
  • Minusy: Oklepany pomysł