MójDroid.pl

Folie ochronne 3mk na telefon – porównanie właściwości

2017-02-05
|
Roger s

Folie ochronne 3mk cechują się dużą wytrzymałością oraz właściwościami umiejętnie dopasowanymi do potrzeb każdego klienta. W bogatej ofercie tej renomowanej firmy znajdziemy produkty, które ułatwią nam skuteczną ochronę zarówno telefonu, jak i tabletu czy nowoczesnego zegarka SmartWatch. Firma 3mk oraz dystrybuujący jej asortyment sklep internetowy iScratch wychodzą naprzeciw Twoim oczekiwaniom, abyś mógł chronić swój sprzęt tak, jak lubisz. 

Folie 3mk występują w różnych wariantach, posiadają różną grubość oraz twardość. Zachowują nienaganną transmisję barw, zachowując pełną wrażliwość na dotyk. Zapewniają podstawową i skuteczną ochronę telefonu, przez długi czas użytkowania. Warto jednak przyjrzeć się szczegółowo cechom największych bestsellerów marki 3mk, aby solidnie zabrać się do zabezpieczenia swojego sprzętu.
 

3mk Matte – koniec z odciskami palców i błyszczącym ekranem

Folia 3mk Matte idealnie matowi błyszczący ekran telefonu, dzięki czemu nadaje się nawet dla wysokiej jakości ekranów. Folia redukuje refleksy świetlne i zapobiega pozostawianiu odcisków palców na ekranie, a nawet tylnej klapie sprzętu. Producent umożliwia zakup tego produktu w komplecie ze specjalną folią na tył urządzenia. W zestawie znajdziemy dwa komplety folii na przód oraz tył urządzenia, które zapewniają najlepszą ochronę oraz komfort użytkowania. 3mk Matte o twardości na poziomie 3H świetnie ochroni telefon przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Grubość na poziomie 0,1 mm sprawia, że folia jest niewyczuwalna pod palcami i nie wpływa na wrażliwość dotyku. Powłoka matowa folii mniej się brudzi, a powstałe smugi można szybko usunąć. Aplikacja folii jest niezwykle prosta, można ją wykonać samodzielnie w domu. Nowoczesne naklejki pozycjonujące Fit-In™ pomagają ustawić folię we właściwym miejscu, a nielepka substancja Inviscid-Sil™ umożliwia aplikację produktu, bez niechcianych bąbelków.

Folie 3mk ARC – zabezpiecz telefon o nieregularnych kształtach

3mk ARC oraz 3mk ARC+ to najbardziej elastyczne folie, które świetnie przylegają nawet do zaokrąglonych kształtów telefonu. Posiadają właściwości samoregenerujące, potrafią wchłonąć powstałe na niej mikrorysy, dzięki czemu można z niej korzystać przez długi czas. Pamięć materiału oraz nowoczesna technologia Self-Heal™ gwarantuje perfekcyjną przyczepność do ekranu. ARC to koniec problemów posiadaczy urządzeń o nieregularnych kształtach. Inteligentna formuła tej folii pozwala na świetne przyleganie nawet to ekranów zagiętych. To pierwsza taka folia na rynku, która jest odpowiedzią na potrzeby właścicieli sprzętu z ekranem o krawędziach 2,5D (zaokrąglonymi). Zwykłe folie nie spełniają oczekiwań klientów i nie są w stanie idealnie pokryć takiego wyświetlacza. Folia ARC to popularny produkt o nienagannej transmisji barw i grubości zaledwie 0,1 mm, co pozwala na zachowanie pełnej wrażliwość dotyku. Elastyczność oraz technologia Self-Heal, pozwalają wchłonąć rysy, które powstały w trakcie użytkowania.

3mk Shield – najlepsza ochrona w tym przedziale cenowym

Koniec z niechcianymi zarysowaniami na ekranie Twojego telefonu czy tabletu. Folia 3mk Shield to najlepszy wybór, który pozwoli Ci skutecznie zabezpieczyć urządzenie mobilne. Twardość na poziomie 3H zapobiega powstawaniu uszkodzeń oraz zarysowań, a grubość wynosząca zaledwie 0,1 mm zapewnia pełną wrażliwość na dotyk. Jedną z głównych cech produktu, jest także idealne dopasowanie. Nowoczesna technologia laserowa pozwala wyciąć odpowiedni kształt folii, pozostawiając otwory na kamerę i czujniki. Folia Shield reprezentuje wysoką jakość w swojej cenie, zagwarantowaną przez firmę 3mk. Taki produkt wyróżnia się na konkurencyjnym rynku i zostawia daleko w tyle chińskie folie w tym przedziale cenowym.

Wyżej opisane produkty znajdziesz w sklepie iScratch pod linkiem: https://iscratch.pl/folie-ochronne-na-telefon.html.

Galeria