MójDroid.pl

Tablet Samsung Tab 3 w Twojej kuchni?

2014-10-28
|
Roger s

Z nowoczesnych urządzeń korzystać może każdy. W ostatnim czasie tablety świetnie sprawdzają się w kuchni jako innowacyjne książki kucharskie. Jeżeli z takiej korzystasz, to z pewnością znasz przerażająco smaczne przepisy, z których można wyczarować różne potrawy. Może przygotujesz coś specjalnego z okazji Halloween?

Najstraszniejsza noc w roku kalendarzowym zbliża się do nas wielkimi krokami. Aby ją świętować nie wystarczy założyć ciekawy strój czy nanieść upiorny makijaż. Potrzebne są również... przerażająco smaczne potrawy. Właśnie dlatego, jeżeli spotykasz się ze znajomymi, na stole nie może zabraknąć nie tylko pysznych słodkości, ale również niesamowicie dobrych, pomarańczowych dyń. Jeżeli potrafisz przyrządzić danie nie tylko dobre, ale również takie, które przerazi każdego smakosza, to masz szansę zgarnąć nowoczesnego tableta od Samsunga. To doskonała okazja, aby w Twojej kuchni zagościła przenośna, pojemna książka kucharska. Ale pamiętaj, że to urządzenie to znacznie więcej niż tylko miejsce do przechowywania swoich dokumentów, filmów czy zdjęć.


Coś dla miłośników technologii
Jeżeli jesteś miłośnikiem technologii, to z całą pewnością wiesz, czym wyróżnia się Samsung Tab 3. To kolejny produkt z linii Galaxy – nowoczesny, pojemny i potrafiący zapewnić dobrą zabawę przez wiele godzin. Producent postawił na szereg ulepszeń, które sprawiają, że w porównaniach Tab 3 wypada lepiej niż jego poprzednicy. Nie bez znaczenia jest fakt, że to urządzenie wyposażone zostało w duży ekran – dzięki temu w dobrej jakości można oglądać nawet najbardziej przerażające dreszczowce czy horrory, które idealnie pasują do tej pory roku. Ale ten model to jeszcze więcej – dzięki niemu możesz komunikować się ze znajomymi, gdyż został on wyposażony m.in. w kamerę do wideorozmów. Bądź zawsze w kontakcie z tymi, których lubisz... zdrowo przestraszyć! Teraz masz również możliwość nastraszyć Pyszne.pl i zgarnąć atrakcyjne nagrody.


Przerażające dania, budzące grozę zdjęcia!
Aby wzbogacić swoją kuchnię o wyjątkowy Samsung Tab 3 musisz być kreatywny. Z całą pewnością masz łatwiej, jeżeli umiesz gotować i przygotowywać dania, które potrafią przerazić każdego nie tylko smakiem! Konkurs, który przygotowali pracownicy portalu Pyszne.pl jest bardzo prosty. Korzystając z aplikacji na ich facebookowym profilu, masz możliwość przesłać filmy, zdjęcia czy rymowanki. Dla najlepszych czekają przerażająco dobre nagrody, w tym wspomniany Samsung Tab 3 czy Sony Smartband. Są również vouchery, w tym na pyszne.pl o wartości 150 zł i aż 5 na neo24.pl (każdy o wartości 50 zł).


Czy odważysz się stanąć do przerażająco pysznego konkursu?