Ranking najlepszych ofert abonamentu za 20 zł

Ranking najlepszych ofert abonamentu za 20 zł
Autor Dawid Flet
Dawid Flet11.02.2024 | 6 min.

Ranking najlepszych ofert abonamentu za 20 zł to zestawienie tanich abonamentów komórkowych, które zapewniają dużo korzyści w atrakcyjnej cenie. Sprawdziliśmy plany taryfowe różnych operatorów i wybraliśmy 5 najciekawszych propozycji z nielimitowanymi rozmowami, SMSami i sporym transferem danych. Dowiesz się, które abonamenty komórkowe do 20 zł miesięcznie są warte zainteresowania i zapewniają najwięcej za niewielkie pieniądze.

Abonament Virgin Mobile za 20 zł

Fantastycznie prezentuje się również nowy abonament komórkowy Virgin Mobile. Pakiet S kosztuje tylko 20 zł miesięcznie, a zapewnia wszelkie nielimitowane usługi (nielimitowane rozmowy, wiadomości tekstowe SMS i MMS) do wszystkich sieci!

Dostaniesz tu m.in. nie tylko aż 20 GB krajowego transferu danych, ale też niemal 4 GB transmisji w ramach roamingu UE. Nie zabrakło także umowy na czas nieokreślony – to od Ciebie zależy jak długo będziesz korzystał z usług tego operatora komórkowego!

Virgin Mobile oferuje ponadto nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. To spora zaleta, gdyż wcześniejsze oferty VM często nie zapewniały multimedialnych wiadomości MMS bez limitów. Opłata aktywacyjna wynosi jednorazowe 30 zł.

To na tyle dobra oferta, że... nie musisz czytać dalej! W cenie do 20 zł ten abonament Virgin jest praktycznie bezkonkurencyjny.

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Virgin Mobile przygotował też ofertę rodzinną, w której można dobrać nawet 3 karty SIM z pakietem 20 GB każda w cenie 50zł miesięcznie.

Oferta OTVARTA z 21 GB transferu

Pakiet z 2018 roku – oferta wirtualnego operatora OTVARTA. Za 18,99 zł miesięcznie taryfa O! Korzystna! zapewnia nielimitowane połączenia (także na nr stacjonarne) i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, a także aż 21 GB transferu danych, zarówno dla nowych, jak i przenoszonych numerów.

Znakomita oferta!

Pakiet ten wydaje się być nieco bardziej uniwersalny od np. planu taryfowego Freedom1, choć także nie zawiera darmowych wiadomości MMS. Opłata aktywacyjna to jednorazowe 24 zł.

Brak umowy terminowej

W OTVARCIE podpisujesz umowę na czas nieokreślony, więc możesz zrezygnować w dowolnym momencie bez konieczności opłacania kar umownych.

Najlepsza oferta lajt mobile

Tania oferta lajt mobile. Tym razem cena jest nieco wyższa, za to pakiet internetowy maleje znacząco w porównaniu do sieci OTVARTA, ale wynosi tyle, co w Premium Mobile.

Jest to jedna z najlepszych ofert na abonament do 20 zł (opłata miesięczna wynosi równe 19,99 zł), tym bardziej, że kiedyś ten wirtualny operator oferował w tej cenie tylko 4 GB transferu danych – teraz jest to 10 GB!

Dostaniesz tu nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych w Polsce (także na telefony stacjonarne) i nielimitowane SMS-y, a także MMS-y. Całkiem sporo! Umowa na abonament komórkowy oczywiście bezterminowa. Mało tego – obecnie operator oferuje promocję z rabatem -50%! Dla wielu może to być najlepsza oferta do 20 zł.

Opłata miesięczna 19,99 zł
Rozmowy bez limitu Do wszystkich sieci w Polsce
SMS/MMS bez limitu Tak
Pakiet internetu 10 GB

Tania oferta Premium Mobile

Ranking najlepszych ofert abonamentu za 20 zł

W cenie do 20 zł dla nowych klientów niezwykle korzystnie wypada też Freedom1 od innego operatora wirtualnego, jakim jest Premium Mobile (opłata miesięczna 19,90 zł). Jest to nieliczna oferta na abonament w tym przedziale cenowym, która zapewnia atrakcyjną usługę.

Dla najbardziej wymagających może braknąć nielimitowanych MMS-ów i połączeń na nr stacjonarne, ale dla takich ceny ofert spełniających te wymagania zwykle przekraczają nasz ustalony budżet w wysokości 20 zł. Brak opłaty aktywacyjnej.

W ramach abonamentu dostaniesz jednak nielimitowane połączenia głosowe i nielimitowane SMS-y (MMS-y są płatne osobno, także minuty na nr stacjonarne). Umowa podpisywana jest na ile chcesz, a więc bezterminowa.

Ten wirtualny operator (MVNO) oferuje też tańszy (miesięczny koszt 16,70 zł) abonament FreedomPL, ale ten działa tylko na terenie Polski, ma nie 10 GB lecz tylko 3 GB transferu danych i nie zapewnia nielimitowanych MMS-ów i połączeń na numery stacjonarne. Lepiej więc dopłacić więc nieco ponad 3 zł na miesiąc niż posiadać jego najtańszy abonament komórkowy.

Abonament Vectra z darmowym roamingiem

Bardzo tanio wypada też abonament komórkowy sieci Vectra – pakiet BEZLIMIT30GB. Dostaniesz tu jednak znacznie większy transfer danych, bo 30 GB Internetu, a także darmowy roaming UE!

oferta więc rzutem na taśmę mieści się w naszym zestawieniu! Brak opłaty aktywacyjnej i długoterminowej umowy (umowa na czas nieokreślony).

Podsumowanie parametrów oferty

 • Opłata miesięczna: 19,99 zł
 • Rozmowy bez limitu do wszystkich sieci
 • SMS/MMS bez limitu
 • Pakiet internetu: 30 GB
 • Roaming UE wliczony w opłatę

Podsumowanie abonamentów do 20 zł

Ofert abonamentu do 20 zł zwykle nie jest w stanie zagwarantować wszystkiego jednocześnie: nielimitowanych minut, SMS-ów oraz pakietu internetowego. A może jednak?

Jedynie abonamenty operatorów Virgin Mobile, OTVARTA, lajt mobile oraz Premium Mobile zapewniają takie usługi (niektóre nawet SMS-y i MMS-y jednocześnie) w abonamencie do 20 zł, natomiast konkurencja w tej cenie oferuje ich ograniczony zakres. To właśnie te sieci mają najlepszą ofertę na abonament komórkowy do tej kwoty – ich klienci otrzymają bardzo dużo za niewielką kwotę!

Jeżeli szukasz taniej oferty, a masz dość wygórowane wymagania, to ich propozycja będzie optymalnym rozwiązaniem. To właśnie tu dostaniesz nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci (na telefony komórkowe, czasem też numery stacjonarne). Słowem – jest to najkorzystniejsza oferta abonamentu w cenie do 20 zł! Jak sam widzisz, nawet najtańszy abonament na rynku może być całkiem sensowny!

To te sieci oferują najtańszy abonament GSM na polskim rynku! Jeżeli poszukujesz czegoś więcej, np. lepszych warunków roamingu czy transferu danych większego niż 10 GB miesięcznie, dołóż kilka złotych i skorzystaj z ofert operatora nju mobile, Plush czy Mobile Vikings (w tym przypadku byłaby to oferta na kartę, nie na abonament komórkowy).

Z tego artykułu dowiedziałeś się:
 • Który operator oferuje abonament do 20 zł?
 • Który abonament do 20 zł ma nielimitowane rozmowy?
 • Ile limitu GB Internetu dostaniesz w tej cenie?
 • Czy w takim abonamencie otrzymasz telefon komórkowy?
 • Jaka umowa Cię czeka w przypadku abonamentu do 20 zł?

Podsumowanie

Ranking najlepszych ofert abonamentu za 20 zł to zestawienie kilku wyselekcjonowanych tanich abonamentów komórkowych od różnych operatorów. Zawiera ono propozycje takich sieci jak Virgin Mobile, OTVARTA, lajt mobile czy Premium Mobile, które wyróżniają się na tle innych niską ceną przy stosunkowo wysokich parametrach technicznych.

Artykuł przedstawia 5 wybranych abonamentów komórkowych w cenie do 20 zł miesięcznie, które zapewniają atrakcyjne warunki w postaci nielimitowanych rozmów i SMSów do wszystkich sieci oraz pakietów internetowych od 10 do nawet 30 GB. Jest to zestawienie godnych uwagi ofert abonamentowych, które pozwolą zaoszczędzić pieniądze przy korzystaniu z usług telefonii komórkowej.

Najczęstsze pytania

W cenie 20 zł miesięcznie warto wybrać ofertę Virgin Mobile (20 GB), OTVARTA (21 GB) lub Premium Mobile (10 GB). Zapewniają one najwięcej za najmniejsze pieniądze.

Nie, za 20 zł miesięcznie operatorzy oferują samą kartę SIM z pakietem usług. Telefon trzeba dokupić osobno, jeśli go potrzebujesz.

Tylko nieliczne abonamenty w tej cenie zapewniają darmowy roaming UE na terenie całej Unii Europejskiej. Jednym z wyjątków jest oferta Vectry z 30 GB transmisji.

W większości przypadków abonament za 20 zł jest bez umowy terminowej i działa na czas nieokreślony. Można zrezygnować w dowolnym momencie bez konsekwencji finansowych.

Polecamy przeczytać nasze zestawienie najlepszych ofert abonamentowych do 20 zł w 2024 roku. Znajdziecie tam porównanie warunków w Virgin Mobile, OTVARTA i innych sieciach.

5 Podobnych Artykułów

 1. Zdobądź niesamowity iPhone 12 64GB Czarny - najnowszy produkt Apple 12
 2. Czy komornik może zabrać Twój telefon? Sprawdzamy aktualne przepisy!
 3. Te telefony z najlepszym zasięgiem zaskoczyły wszystkich!
 4. Giełda komputerowa na Batorego: Części, peryferia, gry i oprogramowanie
 5. Telefon 6GB RAM 128GB - Nowy Smartfon 6GB RAM dla niesamowitej wydajności
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Dawid Flet
Dawid Flet

Jako programista tworzę gry i aplikacje na Androida. W artykułach dzielę się wiedzą z zakresu programowania pod ten system i optymalizacji kodu. Omawiam najpopularniejsze silniki i frameworki używane do produkcji na smartfony, aby zainspirować nowe pokolenia twórców.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły