MójDroid.pl

Kultowe urządzenia Apple – które wybrać?

2016-11-17
|
Artykuł sponsorowany

Macbook Pro posiada znacznie więcej zalet, nie sposób wymienić je wszystkie. Wymienione poniżej dane to cechy, które nowy użytkownik potrafi dostrzec już na samym początku. Już po włączeniu komputera pojawia się dostęp do wielu aplikacji dedykowanych przede wszystkim dla systemu OS X.
 

Macbook Pro

Macbook Pro należy to grupy najmocniejszych laptopów, które można znaleźć w ofercie Apple. Do wyboru jest wersja 13” i 15” - największą zaletą tego urządzenia jest przede wszystkim jego wytrzymałość. Analizując ofertę kalifornijskiej firmy nietrudno zauważyć, że oferuje ona szeroki wachlarz możliwości i konfiguracji urządzenia. Dla najbardziej wymagających przygotowany został model z 4 rdzeniowym procesorem z 16 GB pamięci RAM. Pamięć mostowa może wynieść nawet 1 TB.


iPad

Sporym zainteresowaniem cieszą się iPady, ich rodzajów jest bardzo wiele, poszczególne modele różnią się głównie wielkością ekranu oraz ilością pamięci. Należy jednak podkreślić, że wszyscy producenci iPadów dążą do tego, by oferowane tablety były tak samo sprawne i funkcjonalne jak propozycje kultowej firmy Apple. Dlaczego tak się dzieje? Ipad top urządzenie wygodne i łatwe w użyciu, po odwróceniu ekranu w poziomie bez problemu można na nim pisać dziesięcioma palcami.

Dostępne aplikacje są identyczne jak na iPhone lub Macbooku, dzięki czemu użytkownik gadżetów firmy Cupertino już od pierwszego spotkania czuje się jak u siebie, pod warunkiem rzecz jasna, że ekran zostanie obrócony w poziomie.

iPod

iPody to doskonałe rozwiązanie dla fanów muzyki w każdym wydaniu. Jest to produkt marki Apple, a tym samym posiada prestiż i charakter. Warto zwrócić uwagę na działania podejmowane przez Steve Jobsa, który dążył do tego, by sprzęt był zarówno funkcjonalny, jak i oryginalny pod względem estetycznym.

Obecnie można znaleźć modele bardzo małe, m.in. iPod Nano lub Shuffle, cenione nade wszystko przez biegaczy, jak i nieco większe, do których należy model Clasic oraz Touch, umożliwiające zgromadzenie nieograniczonej wręcz ilości muzyki.

Wraz z rozwojem smartfonów oraz alternatywnych urządzeń mobilnych sprawił, że firma Apple w mniejszym stopniu angażuje się w rozwój iPodów, choć jeszcze kilka lat temu były to rozwiązania priorytetowe. Obecny prezes zarządu, Tim Cook, dąży do maksymalnego rozwoju aplikacji Apple Music, dzięki której możliwy stałby się stały dostęp do muzyki z całego świata. We współczesnym świecie, gdy dostęp do szybkiego Internetu jest bardzo łatwy, jest to doskonałe rozwiązanie – za niewielką opłatą można słuchać dowolnej muzyki, korzystając w tym celu z dowolnego urządzenia firmy Apple.

iMac

iMAc to sprzęt, który zadowoli najbardziej wymagających, jak również osoby, które potrzebują komputera stacjonarnego. Główną zaletą tego modelu jest 27 calowy monitor 4k, który pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagającego grafika.

Pamięć to aż 3 TB, dlatego bardzo trudno ją zapełnić, godne uwagi są również pozostałe elementy, które bez problemu można maksymalnie rozbudować. iMac to komputer, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród architektów i grafików.

iPhone

Wiele osób pamięta jeszcze starsze modele smartfonów, wyposażone w klawisze. Przez długi czas były one urządzeniami wiodącymi, sytuację tę zmieniło dopiero pojawienie się pierwszego iPhona. Samsung, LG czy Huawei, a także inne modele, wyglądają bardzo podobnie. Warto wiedzieć, że dotykowe ekrany to przede wszystkim działanie firmy Apple, która wprowadziła to rozwiązanie na rynek. Jeżeli jesteś właścicielem iPhonea i musisz oddać je do serwisu to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zaletą iPhonów jest także solidne wykonanie oraz funkcjonalny wyświetlacz Retina. To kultowe urządzenie sprawdzi się nie tylko w przypadku hipsterów, ale także osób, które nade wszystko cenią wysoką jakość urządzenia manualnego.


Apple Watch

Apple Watch to gadżet stworzony przede wszystkim dla osób ceniących aktywność. Z pozoru przypomina zegarek, w rzeczywistości jest to jednak urządzenie, za którego pomocą można w szybki sposób przekazywać i odbierać informacje. Gadżet odbiera i przekazuje wszystkie powiadomienia z innych urządzeń, a także od znajomych, odpowiedzi można udzielić bez konieczności wyciągania komputera lub telefonu. 
Ponadto Apple Watch monitoruje realizowane treningi, motywując w ten sposób do aktywności i dbania o własną kondycję. Twórcy gadżetu oferują dodatkowo duży wybór dodatków w postaci pasków i obudów – jakby nie było, zegarek stanowi wymowny element stylizacji.