MójDroid.pl

Najmodniejsze wzory na etui na telefon – poszukaj inspiracji

2020-01-27
|
Roger s

Najważniejszym zadaniem etui na telefon jest oczywiście ochrona przed zniszczeniem lub uszkodzeniem urządzenia. Dla wielu osób nie mniej ważną kwestią jest sam wygląd pokrowca, który może być modnym dodatkiem, z czego doskonale zdają sobie sprawę osoby ze świata show-biznesu. Sprawdź, które motywy na etui cieszą się największą popularnością oraz dowiedz się, jak dodać swojemu telefonowi niepowtarzalności.
 

Popularne motywy dla kobiet

To właśnie panie przywiązują największą uwagę do spersonalizowania swojego telefonu i wybrania etui ze wzorem oddającym charakter czy też zainteresowania właścicielki. Etui Samsung S10 z motywami wiosennych kwiatów to wyjątkowo kobiecy model, z kolei kolekcja Wild z motywami zwierzęcymi podkreśli odważny i zadziorny charakter właścicielki. Bardzo intrygujące i popularne są wzory inspirowane sztuką i kulturą Orientu czy też Maroka.

Fanki bliskich i dalekich wypraw na pewno powinny zwrócić uwagę na kolekcje związane z motywami podróżniczymi. Sklepy z akcesoriami do telefonów oferują ponadto wiele kolorowych etui, a także klasyczne produkty w bieli i czerni. Wiele mam  może ucieszyć się na widok etui dla „najlepszej mamy na świecie”, natomiast przyjaciółki mogą wybrać pasujące do siebie pokrowce, które największe wrażenie zrobią podczas wspólnych spotkań.

Etui na telefon w męskim wydaniu

Wielu mężczyzn to urodzeni gadżeciarze, dlatego sklepy z etui do telefonów zawsze mają w swojej ofercie niepowtarzalne wzory z męskim charakterem. Sporą popularnością wśród panów cieszą się pokrowce z motywami patriotycznymi, które podkreślą miłość do Ojczyzny. Bogata oferta została również przygotowana dla fanów kreskówek z Cartoon Network. Johnny Bravo na etui Huawei P30 może przyciągnąć uwagę wielu osób!

Dużym zainteresowaniem wśród panów cieszą się pokrowce Lumberman z motywem współczesnego mężczyzny drwala. Fani współczesnej sztuki z artystyczną duszą na pewno nie przejdą obojętnie obok etui z dziełami Banksy’ego. Bardzo męsko i nieco tajemniczo prezentują się natomiast modele z kolekcji z motywami kosmicznymi i gwiezdnymi. Ciekawym wyborem może być również case z tekstem motywacyjnym.

Zaprojektuj własny case na telefon

Osoby ceniące oryginalność i przywiązujące dużą uwagę do nietuzinkowych gadżetów powinny pomyśleć o skorzystaniu z możliwości zaprojektowania własnego etui na telefon. W wielu sklepach z akcesoriami można bez problemu dodać własne zdjęcie z Facebooka, Instagrama lub komputera. W ten sposób można wyróżnić się z tłumu i każdego dnia spoglądać na fotografię z wakacji czy też szalone zdjęcie ukochanego zwierzaka.

Artyści i graficy mogą pokusić się o zaprojektowanie własnego wzoru i dodanie go następnie jako zdjęcie. Case na telefon może być najlepszą wizytówką własnych umiejętności i posłużyć jako przenośna reklama. Spersonalizowane etui to idealny pomysł na wyjątkowy prezent, który na pewno zaskoczy obdarowaną osobę i być może nawet wywoła wzruszenie.