MójDroid.pl

Skuteczne akcesoria szpiegowskie – kamera w okularach, podsłuch w zapalniczce

2017-08-09
|
Roger s

Coraz częściej dochodzi do sytuacji, w których jesteśmy zmuszani do dochodzenia swoich praw na podstawie niezbitych dowodów, które w normalnych warunkach mogłyby się okazać zwykle trudne do zdobycia. Wraz z rozwojem technologii i technik rejestracyjnych zwiększyły się szanse na dociekanie do prawdy, co niejednokrotnie niesie ze sobą pożądane skutki. Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy te techniki w sprawach prywatnych, czy chronimy swoje mienie, kamera w okularach oraz podobne akcesoria z pewnością pomogą uzyskać potrzebne informacje, a łatwość ich obsługi za pomocą aplikacji w smartfonie ułatwia zadanie.
 

Dyskrecja połączona ze skutecznością

Nie od dzisiaj wiadomo, że dyskrecja jest podstawowym, a zarazem najważniejszym elementem prac detektywistycznych. Działania mające na celu uzyskanie konkretnych informacji zawsze charakteryzowały się delikatnym podejściem do tematu, a ostrożność nigdy nie jest cechą zbędną. Wykrycie wiąże się z nieodwracalną porażką oraz zniweczeniem naszych starań, dlatego należy korzystać z najlepszych dostępnych metod i środków, by do takiej sytuacji nie doszło. Akcesoria detektywistyczne w formie, którą prezentują współcześnie, są na tyle niepozorne, że niemal niemożliwym jest ich wykrycie ze strony osoby, która się tego nie spodziewa. Możliwość ukrycia kamery, czy podsłuchu w tak niepozornych przedmiotach codziennego użytku, jak okulary, zegarek, długopis, obraz, statuetka, doniczka, czy nawet listwa zasilająca, stwarza niezwykle sprzyjające warunki do prowadzenia działań szpiegowskich. Naturalny widok, z którym ma się do czynienia na co dzień, nie wzbudza zbędnych podejrzeń, dzięki czemu osobie podejrzanej o wiele łatwiej będzie popełnić błąd, na który czekamy.

Oczywiście będzie on odpowiednio zarejestrowany, dzięki czemu będziemy mogli daną sytuację w każdej chwili przytoczyć i wykorzystać jako dowód w trapiącej nas sprawie. Wydawałoby się, że umieszczenie elektroniki w tak stosunkowo niewielkich obiektach mocno ogranicza jakość uzyskanych materiałów, jednak jest to błędne myślenie. Dzięki technologii możliwe jest zawarcie bardzo dobrej kamery lub mikrofonu w obiektach o małych rozmiarach bez utraty jakości.

Akcesoria szpiegowskie to spektrum godnych polecenia urządzeń, które umożliwią nam kontrolę nad daną sytuacją. W Polsce jednym z dystrybutorów tego rodzaju sprzętu jest sklep detektywistyczny KamRec. Warto zapoznać się z ich ofertą, jeśli znajdujemy się w sytuacji wymagającej zastosowania takich środków.